محل تبلیغات شما

شیر سختی گیر رزینی اتوماتیک :

این نوع شیرها به طور کامل قابل برنامه ریزی می باشند. به صورتی که هر ایتم از کارکرد دستگاه مورد نیاز قابل برنامه ریزی می باشد. و تمامی سیکل ها قابل زماندهی می باشند. حالت بگواش .مکش نمک. شستشوی سریع قابل زمانبدی می باشد.

احیای رزین کاتیونی به وسیله آب نمک :

به دلیل اشباح شدن رزین دستگاه سختی گیررزینی هر نیاز به احیای مجدد دارد. که احیای رزین های کاتیونی با آب نمک ایجاد میشود در شیرهای سختی یک ایتم بنام مکش آب نمک وجود دارد. مراحل شستشوی رزین در سختی گیرهای با شیر سلوولو به این صورت انجام میپذیرد. ابتدا مخزن آب نمک را پرنموده سپس سنگ نمک را به آن اضافه میکنیم تا پس از مدتی که خیس خرد  وآب به حد شوری مطلوب رسید. میزان سختی ورودی و خروجی آب سختی گیررزینی را می سنجیم سپس اهرم شیر سلوولو را در حالت 1قرار میدهیم تار رزین ها کاملا از هم جدا شوند واز فشردگی در بیایند پس از بگواش ویا همان پس شویی اهرام شیر رادر حالت دور قرار میدهیم در این حال شیر شروع به مکش آب نمک میکند اینقدر دراین حالت می مانیم تا آب نمک به طورکامل تخلیه شود پس از این مرحله صبر میکنیم تا شوری آب به طور کامل از بین برود. پس از این مرحله و مطمعن شدن از رفع شوری اهرم شیررا در حالت سه یا هما ن عمل سرویس قرار میدهیم. 

تفاوت سختی گیررزینی فی به نصب نوع FRP

همیشه یکی از مشکلات در انتخاب سختی گیررزینی در بین خریداران انتخاب نوع جنس دستگاه سختی گیرمی باشد که به دلیل دارابودن معیایب و مزایای فراوان انتخاب سخت می باشد .سختی گیرهای رزینی FRP به دلیل نداشتن فلنج تخلیه مشکلات عدیده ای را برای خریدارن هنگام تخلیه رزین ایجاد میکند. در این نوع سختی گیر رزینی به دلیل دارا بودن نازل به صورت خورشیدی سطح کمتری را پوشش می دهد و باعث راندمان پایین تر در دستگاه میگردد.

جهت کسب اصلاعات بیشتر درخصوص خرید دستگاه سختی گیررزینی و سیستم های تبادل یونی با کارشناسان شرکت اطلس آب تماس حاصل نمایید. 02146076082

 

 


سختی گیر رزینی آب ,نمک ,رزین ,سختی ,پس ,حالت ,آب نمک ,پس از ,می باشد ,از این ,نمک رامنبع

سختی گیر رزینی

ساخت ,سختی, گیر رزینی

سازنده انواع سختی گیر رزینی

سازنده سختی گیر رزینی

شیر سختی گیر رزینی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
اجرای آردواز با بهترین متریال اشپزی خرید انلاین باسکول صنعتی اشپزی نقاشی ساختمان برنامه و بازی اندروید قیمت طراحی نما بهترین آموزش میکروبلیدینگ سئو سایت خرید اینترنتی قطعات بیل مکانیکی 220