محل تبلیغات شما

سختی گیررزینی 

شرکت اطلس آب سازنده سختی گیررزینی
یکی از شایعترین  مشکلات آب برای استفاده خوراکی و همچنین استفاده از آب در قسمت های گوناگون صنایع وجود املاح کلیسیم و منیزیم با ستبریه بیشتر از اندازه نرمال است که سختی به ان گفته می شود. قالبا در منابع آب زیر زمینی به خاطر گذر  آب از لایه های مختلف خاک، سختی آب بیشتر از منابع آب سطحی است. از لحاظ بهداشتی سختی بیش از اندازه آب باعث نابسامانی در گوارش غذا و نیز به وجود آمدن سنگ کلیه خواهد شد به صورتی که بیشترین سختی  مجاز سختی کل برای استفاده آب آشامیدنی 500ppm است. اما می شود نتیجه گرفت که بی وزن کردن آب در تأسیسات صنعتی به مراتب بسیار با اهمیت تر و فوری تر از موارد تأمین نیاز های خانگی و شرب است به این دلیل که در بیشتر   صنایع آب مورد بهره برداری قرار میگیرد و در قسمت های پروسه و تولید می بایست بسیار خالص و بدون املاح باشد و اقتضا می کند که سختی آب خروجی از دستگاه سختی گیر دائما صفر پی.پی.ام باشد.
برای از بین بردن سختی آب روش های گوناگونی هست که می شود گفت رایج ترین روش ها برای حذف سختی بکارگیری از سختی گیر های رزینی ( تبادل یونی ) و همچنین روش شیمیایی سختی گیری است 
در سختی گیر های رزینی یون های کلسیم و منیزیم موجود در آب با گذر از ستون رزینی با یون سدیم بدل شده وباعث می شود آب سخت به آب نرم تغییر کند. به شکلی که آب خارج شده از دستگاه سختی گیررزینی تنها شامل نمک سدیم است. رزینهای دستگاه سختی گیر پس از گذشت زمان مشخص دچار می شوند و کارامدی خود را از دست خواهند داد. اگر رزین با محلول کلرورسدیم 10% شستشو پیدا کند، قابلیت سختی گیری خود را بدست می آورد. غلظتهای کمتر و یا بیشتر نمک اثر کمتری دارند. به کار گیری از از آبهای گل آلود و دارای مواد آویزان و ایضا آبهایی که دارای املاح آهن، منگنز، مس و دیگر فات سنگین می باشند، رزینها را مستهلک و آبدهی دستگاه سختی گیر کاهش پیدا می کند. سفارش می شود قبل از دستگاه سختی گیر، مواد ی که در آب به صورت معلق هستند به وسیله یک فیلتر شنی جدا شوند و برای کم شدن املاح فات سنگین تصمیم مناسب اتخاذ شود. شروع به کار،استفاده و تجدید بار دستگاه سختی گیررزینی امکان دارد دستی، با دستور الکترونیکی، و یا به صورت اتوماتیک صورت می گیرد.
همه ی دستگاه سختی گیر رزینی از ورق کربن به وجود امده و حاوی دریچه بازدید، شبکه لوله کشی مجهز به نازل های ورودی و خروجی آب، شیر آلات، فشار سنج و مخزن پلی اتیلنی ذخیره محلول کلرور سدیم است. ابعاد سختی گیرها وابسته به میزان گذر آب در واحد زمان (دبی) از سختی گیر و میزان املاح موجود در آب دارد. قدرت کارایی هردستگاه نیز بسته به عبور آب، سرعت حرکت آب ومقدار سختی آب دارد.کمترین و بیشترین فشار کاری متناسب برای دستگاه های سختی گیر به ترتیب 2 و 5 اتمسفر می باشد. در شرکت آتیه انرژی تلاش  دستگا ههای سختی گیری رزینی در گنجایش  های گوناگون براساس احتیاج برای تصفیه اقسام آب ها با درجات سختی گوناگون ساخته می شوند.

جهت خرید دستگاه سختی گیررزینی با کارشناسان شرکت اطلس آب تماس حاصل نمایید

021-46076082

 

 

 


سختی گیر رزینی آب ,سختی ,های ,گیر ,دستگاه ,رزینی ,سختی گیر ,می شود ,دستگاه سختی ,سختی آب ,گیر رزینیمنبع

سختی گیر رزینی

ساخت ,سختی, گیر رزینی

سازنده انواع سختی گیر رزینی

سازنده سختی گیر رزینی

شیر سختی گیر رزینی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
نمایندگی فروش لوازم یدکی لودر 400 آموزش های همگانی شخصی جهت انتشار پارتی معین سرویس خوشمزه ترین مزه ها گروه مشاوران اقتصادی ایران تم باران شرکت سایبان برقی شاهد seoicc